Część Pierwsza

Nasz główny kor biznesowy to social media. Obsługujemy kompleksowo konta social media naszych klientów. Projektujemy, wdrażamy i analizujemy w czasie rzeczywistym kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie. 

Generujemy wartościowe treści, które angażują Twoich odbiorców, dzięki czemu zgromadzona społeczność przywiązuje się do Twojej marki i staje się stałym klientem.

Część Druga

ARYOMIND wyróżnia się na tle pozostałych firm w Polsce nowatorskim podejściem do zarządzania. Cały model zarządzania opieramy o Turkusowe Zarządzanie. 

Na czym polega Turkusowe Zarządzanie?

Nasi partnerzy biznesowi (nie lubimy stwierdzenia pracownik) sami decydują, ile zarabiają. Sami ustalają zakres swoich obowiązków. Sami odpowiadają przed sobą za ich realizację. Nie istnieje też stanowisko szefa. Nasz CEO & CO FOUNDER Adrian Zacharski pełni rolę coacha, mentora i wydobywa z nas 100% potencjału!

Cztery podstawowe zasady Turkusowej Organizacji to:

  1. Robisz to, co potrafisz.
  2. Robisz to, co potrzebne.
  3. Jesteś za to odpowiedzialny.
  4. To, co robisz, możesz zmienić, ale z zachowaniem 1, 2 i 3.

Wizja Aryomind

Wizja Aryomind to sieć organizacji w całej Polsce, docelowo Europa i Świat! Organizacje, gdzie relacje i nasi partnerzy są na pierwszym miejscu! Kadra zarządzająca to wyspecjalizowani coachowie, trenerzy i mentorzy. Ich głównym zadaniem jest wspierać naszych partnerów w rozwoju i dawać wskazówki, jak osiągać cele zawodowe i realizować marzenia. 

Przestrzeń, gdzie nasi partnerzy mają warunki do rozwijania swoich pasji i samorealizacji. Organizacje w których czują się, jak “u siebie w domu”.

Dodatkowo każde biuro będzie posiadać swoją własną kawiarnię i restaurację, gdzie będą serwowane wyłącznie ekologiczne produkty. Świeżo wyciskane soki, dostęp do najlepszych suplementów na rynku.

Każdy pracownik regularnie będzie miał przeprowadzane testy zdrowotne. Analiza włosa, skan jelit itp… Ponieważ zdrowie naszych partnerów jest dla nas priorytetem!

Misja Aryomind

Umożliwienie wszystkim naszym partnerom zarabianie na swojej pasji!